Від ЄС до АЄС. Американо-Європейський Союз (сировинно-промисловий) – це веління 21-го століття



У 21-му столітті світ став “плоским” та переходить на рівень “Глобалізація 3.0”- так вдало  позначив  новий етап розвитку глобалізації Томас Фрідман у своєму бестселлері  The World is Flat (Плоский світ).

Визначальні особливості “Плоского світу” на території Європи

“Плоский світ” означає, що у 21-му столітті розвиток доступних масових швидких комунікацій привів до того, що великі відстані планетного масштабу (Індія-США та ін.) втратили своє суттєве минуле значення.
Проте, у цьому процесі недостатньо показана роль Європи та Європейського Союзу з однієї сторони й США з іншої строни.
Також, не можна не побачити, що у останні десятиліття КНР бере під контроль близькі йому природні резурси путінської Росії на Далекому Сході, у Сибіру та у Арктиці. Це супроводжується беспрецендентним посиленням китайської воєнної могутності та демонстрацією готовності використати її для захисту китайських інтересів. Важливою причиною останнього є те, що за останні кілька століть у Китая було відібрано певно частину території, особливо росіянами.
При цьому Путін робить вигляд, що РФ, як колись СРСР, претендує на світове лідерство. Але Путін може бути лише маріонеткою сусідньої КНР, населення та ВВП  якої вже майже в 10 разів більше РФ. Фактично, Путінськ влада існує лише завдячуючи явній і неявній підтримці КНР, яка використовує російські природні ресурси та як в часи Золотої орди просуває свої кордони ближче до кордонів Євросоюзу. Ймовірно, наступного Президента РФ будуть “призначати” в Пекіні і ймовірно, він уже зробив свій вибір.

Поглиблення сировинно-промислових звязків між Північною Америкою і Європою

У зв`язку активністю КНР, але насамперед у зв`язку з переходом до “плоского світу” у термінах Томаса Фрідмана, стає помітною можлива і взаємовигідна  нова сторона взаємодії Європейського Союзу з Великобританією й Україною з однієї сторони та США й Канадою з іншої сторони – щодо поглиблення, розширення та удосконалення сировинно-промислових звязків. Зазначимо, що у разі прийняття України до Євросоюзу, вона стане найбільшою країною ЄС за площею, займе 6-те місце за населенням та дасть Євросоюзу додаткові життєво необхідні геополітичні  переваги своїм розміщенням.
Щоб погодитися зі сказаним, необхідно побачити, що загальна територія і природні сировинні ресурси США і Канади більші ніж територія і ресурси Російської Федерації. При цьому, територія Канади більша ніж територія США, хоча населення Канади (36 млн. людей) менше ніж населення України  (45 млн. людей) і майже в 10 разів менше ніж населення США (325 млн. людей).
Отже, Канада і США можуть бути глобальними постачальниками сировини для Євросоюзу, включаючи Україну і таким чином, знижувати залежність Європейських країн від завжди примхливого Кремля. Співпраця повинна охоплювати і промислову, технологічну сферу.

American European Union, AEU (Американо-Європейський Союз, АЄС)

Ймовірно, нові креативні і активні лідери США, Євросоюзу з Великобританією та України легко зрозуміють актуальність й практичну вигоду поглиблення сировинно-промислової співпраці своїх країн та фактичного розширення ЄС – Європейського Союзу (EU -European Union) до АЄС – Американо-Європейського Союзу (AEU-American European Union), який також можна назвати Євроатлантичним Американо-Європейським сировинно-промисловим Союзом, ін. 
Вірність цих пропозицій по суті вже підтверджується першими поставками зрідженого газу з США до ЄС, активацією співробітництва між США, Канадою й Україною, ін. Форми та назви Американо-Європейського Союзу можуть бути різними, проте це може бути рівноправний сировинно-промисловий і технологічний Союз, який забезпечить виживання і процвітання його країн-учасників у наш складний час висококонкурентних змагань між різними країнами і виіходом на міжнародне поле нових потужних амбітних гравців таких як КНР, Індія та інші країни.
Загальний людський потенціал Євроатлантичного Американо-Європейського Союзу у теперішній час може бути на рівні до 1 млрд. людей, що приблизно відповідає чисельності таких країн як КНР чи Індія.  Площа (природні ресурси) цього Союзу (від США-Канади до ЄС+Укераїна ) буде перевищувати площу (природні ресурси) будь-якої країни. Україна у теперішній час має найбільшу територію серед країн ЄС та займає 6-те місце за чисельністю населення.
Створення Американо-Європейського Союзу (American European Union, AEU) дозволить підвищити  конкурентноспроможність країн-учасників та покращити життя людей без негативного впливу на ці показники у сусідів, що відповідає оптимізації по Парето (покращувати показники своєї підсистеми до того рівня, поки вони не будуть негативно впливати на показники інших підсистем). 
Примітка: час польоту з Києва до Нь-Йорку лише на 3 години більше ніж з Києва до Хабаровська, проте враження від Нью-Йорку будуть на порядки цікавіші ніж враження від Хабаровська.
Джерела:
Круковський І.А. Про Євроатлантичний американо-європейський союз (АЄС)  – сировинно-промисловий державний союз (American European Union, AEU). – 2017. [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://dss-bi.com.ua.
Круковський І.А. Про Міжмор`я+ (Intermarium+) як удосконалення концепцій Intermarium (Міжмор`я) та Балто-чорноморського союзу– 2014. [Електронний ресурс]. – Режим доступу :http://dss-bi.com.ua.

Коментарі

  1. Моє свідчення Привіт всім. Я тут, щоб засвідчити, як я отримав позику від містера Бенджаміна після того, як я кілька разів звертався до різних кредиторів, які обіцяли допомогти, але вони мені ніколи не дали позику. Поки мій друг не познайомив мене з містером Бенджаміном Лі, пообіцяв мені допомогти, і справді він зробив так, як обіцяв без будь-якої форми зволікання. Я ніколи не думав, що є ще надійні кредитори, поки я не зустрівся з містером Бенджаміном Лі, який справді допомагав позика і змінила мою переконання. Я не знаю, чи потребуєте ви якимось чином справжнього та термінового кредиту. Будьте вільні зв’язатися з містером Бенджаміном через WhatsApp 1-989-394-3740 та його електронну пошту: lfdsloans@outlook.com дякую.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Ветеран військової служби США купує будинок на Гавайях

Формування Наглядової ради “Укроборонпрому” – нові позитивні знаки реформування